AKTUALITY

Zdravíme všechny příznivce bezedných košů. Je to již devátý měsíc, co se kolem trenéra Vlastimila Havlíka tvoří tým mladých"baskeťáků". Z těch, kteří trénovali ve smíšené přípravce a synů současných asistentů se postupně vytvořil tým zvědavých kluků, kteří si zpočátku hráli na basket. S prvními krůčky v dresech a zápasech v soutěži U12, byla radost pozorovat jak vzniká parta kluků, kteří se chtějí o sve misto v basketbalovem světě poprat. Velkou radost a hlavně velký dík jim patří hlavně proto, že to nejsou vrstevníci. Museli se naučit spolu komunikovat, spolu hrát , jeden druhého podržet.

V družstvu najdeme ročníky 2011 až 2006. A i přesto, po novém roce přišla velká sláva v podobě prvního vítězství. To klukům zachutnalo. Myslím, že to byl mezník mezi "hrát si na basket" a "hrát basket". Můžu zodpovědně říct, že kluci ví proč je basket baví. Čím víc umí, tím je to veselejší. Nyní bohužel naši vítěznou vlnu spláchl coronavir. Ale už opět všichni trénujeme.

Nyní, před začátkem nové sezóny budeme už DVA. Dva týmy kluků. Mladší budou přihlášeni do soutěže U11 a starší do U14. A co to znamená? Abychom byli silnější, rychlejší, lepší, nejlepší, rádi přivítáme mezi sebou všechny kluky základní školou povinné. Mohl bych říci:"to je vše co jsem chtěl napsat".  To nejdůležitější co chci sdělit je: Velký dík, Vám kluci za vše, za vaši snahu. Velký dík, Vám rodiče, za spolupráci, atmosféru při zápasech, to je nepopsatelné. Těšíme se na srpnové soustředění v Bystřici nad Pernštejnem a novou sezónu. Díky patří našemu zázemí Vlaďce a Beatě a dalším, kteří za námi stojí.


Děkujeme Vlastimil Havlík, Robert Bílý, Zdeněk Havelek.
zh.